Laptop Acer

Shitet nga: Driton 04 Mar 21:19 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

70 EUR

Komuna: Ferizaj
Prodhimet : Lap Top/Notebook
Shes laptop Acer aspire 7715Z. Laptopi ka defekt ekranin e thyer si dhe baterin nuk e man. Per qdo hollesi telefononi.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim