Laptop DELL INSPIRON 8600 me wireles

Shitet nga: Armend.T 11 Pri 21:30 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

60 EUR

Komuna: Ferizaj
Prodhimet : Lap Top/Notebook
Laptopi punon shum mir krejt i punojn asht me adapter origjinal edhe wairles ka prej zvicrres ka ardh dhe ka keto karakteristika: Processor: Intel(R) Pentium(R) M Processor 1.60 GHz 599 MHz Memory (RAM): 512 MB System type: 32-bit Operating System Hard disc: 56 GB Vindows Vista Laptopi nuk ka bateri Nuk baj ndrrime flm
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim