Laptop HP Compaq,320gb Hdd ,2cpu

Shitet nga: laptop 15 Pri 01:06 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

210 EUR

Komuna: Ferizaj
Prodhimet : Lap Top/Notebook
LAPTOP COMPAQ i perdorur 4 muj e kom ble me Garanscion po tash i ka kalu.
EKRANI 15.6inch HD Led.
Eshte ne gjendje te mir dhe shum i rujtum
Cpu Amd dual core (osht shum i shpejt)
Ram 2Gb
HDD 320Gb
Amd HD GRAPHICS (Mund ti shikoni videot filmat HD)
Windows 7 Ultiamate
Batterin e man 2or e ma shum (Nvaret nga perdorimi)
ÇMIMI FIKS 210€
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim