Laptop

Shitet nga: Eli 04 Sht 23:45 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

950 EUR

Komuna: Ferizaj
Prodhimet : Lap Top/Notebook
Shes lap topin alien
Siq shihet ne foto
Pres blers serioz
Per gjdo informata
Tel 044 440 425 dhe viber
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim