Laptopi Asus

Shitet nga: Agron 16 Jan 20:13 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

170 EUR

Komuna: Ferizaj
Prodhimet : Lap Top/Notebook
Shitet laptopi Notebook Asus, shume pak i perdorur dhe ne gjendje shume te mire. Per me shume informata na kontaktoni ne nr e telit.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim