Llaptop Acer

Shitet nga: Mil 03 Dhj 14:39 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

149 EUR

Komuna: Ferizaj
Prodhimet : Lap Top/Notebook
Llaptop Acer oregjinal esht krejt ne rregull dhe posedon te gjithat te nje llaptopit te seris fundit
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim