Lloptopi toshiba

Shitet nga: toshiba 30 Sht 21:55 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

240 EUR

Komuna: Ferizaj
Prodhimet : Lap Top/Notebook
shes lloptopin toshiba ne gjendje te mir teknike dhe optike po thuaj se i ri... me keto performanca ,,, hardisk 500 giga rame memore 4 giga procesori dual core 2X2.10 madhsia e ekranit 15.6 baterin e man deri ne 3 ore .... ndrrim i mundshum vetem me samsung galaksi 5.....
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim