Lloptopin hp

Shitet nga: Fekir 21 Maj 22:28 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

110 EUR

Komuna: Ferizaj
Prodhimet : Lap Top/Notebook
Lloptopi esht I ardhur nga ch dhe Ka performans Te Mir esht duo core esht shum I Mir ndrrim I mundshem me ndonje send qe me konvenon ju faleminderit per mirkuptim
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim