MACBOOK AIR/PRO - IMAC - IPHONE--> EFI + ICLOUD ..

Shitet nga: Diamond 25 Shk 12:27 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Ferizaj
Prodhimet : Lap Top/Notebook
BEJME HEQJEN E TE GJITHE LAPTOPAVE MACBOOK AIR / PRO DHE IMAC SI DHE TE GJITHE IPHONEVE

IPHONE 4/4S/5/5S/5C/6/6+ ( 100% HEQJEN E ICLOUDAVE )

IPHONE : IMEI + NUMRI NE EKRAN QE E SHIFNI 100% PER 24-48 ORE
IPHONE : IMEI + EMAIL ( 20 EURO BEHETE TE GJENI APPLE ID INFO ) 24-48H 100%


MACBOOK AIR/PRO TE GJITHA PERFSHIRE VITET 2014 ( RETINA )

KODI HIQET PA U HAPUR LAPTOP FARE ME GARANCION 100%

PER VETEM 24 ORE.

CMIMI ME MARREVESHJE.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim