MEDION 22Inch HDD 1000-GB RAM-4-GB GRAFIK 2-GB

Shitet nga: arben 12 Gsh 15:39 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

240 EUR

Komuna: Ferizaj
Prodhimet : Lap Top/Notebook
KOMPJUTERI ESHT NE GJENDJE PERFEKTE I PERSHTATSHEM PER RESTORANTE PER FIRMA APO COMPANY SHTEPIZEN E KA NE BRENDI TE MONITORIT POASHTU ESHT EDHE ME TV TE INTEGRUAR ME RESOLUTION FULL HD

RESOLUTION FULL HD 1920 x 1080

HARD DISK ME 1000-GB apo 1-TB

RAM MEMORY 4-GB

GRAFIKA 2-GB

PROCESORI 2 x DUAL-CORE 2.3 x 2.3

DVD ROM + RW

ME WI-FI te integruar

PUNON DIREKT NE TOUCH SCREAN

dhe me TASTIRER DHE MAUS

POSEDON 7x USB

Perdoret edhe si TV Etj.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim