PC quad core q6600 6gb ram 2x1tb hdd invidia gra..

Shitet nga: ASUS 26 Shk 19:15 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

150 EUR   250 EUR

Komuna: Ferizaj
Prodhimet : Lap Top/Notebook
PC . Quad Core Q6600, 6gb Ram, 2x1TB HDD, NVIDIA Grafik me 1gb+HDMI. 2x CD/RW Multi, Asus Motherbord me DDR2 dhe Ddr3. Windows 8.1 WLAN usb stik to-Link KONTAKTO VIBER 049883721
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim