SHITEN LAPTOPA TE ARDHUR NGA JASHT.

Shitet nga: BURIMI 17 Dhj 13:15 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Ferizaj
Prodhimet : Lap Top/Notebook
SHITEN LAPTOPAT TE ARDHUR NGA JASHT ME QMIME TE MIRA DHE NE GJENDJE SHUM TE MIR KEMI TE GJITHA MODELET E LAPTOPVE NGA TE THJESHT DERI NE CORE2DUO JU FALEMNDERIT.
QMIMET NGA 70 E ME NALT

RRUGA.ENVER TOPALLI OSE RRUGA E GREMES
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim