Shitet prej endrit 13.2016

Shitet nga: Endrit 13 Dhj 17:45 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Ferizaj
Prodhimet : Lap Top/Notebook
Shitet llaptopi i njejti komplet i njejti si nfotografi shes arsyja ma kan vjedh telefonin e pe shes llaptopin llaptopi vjen me gjith kuti dhe me pajisjet e tjera ndrro me iphon 5s ose 6 nqofse 6 osht i ruajten shtoj edhe pak pare se kum met pa telefon flm numri 044890838
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim