Tablet Samsung

Shitet nga: labi 04 Pri 21:40 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

120 EUR

Komuna: Ferizaj
Prodhimet : Lap Top/Notebook
shes tablet samsung per lojra e dhe shum opcone tjera
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim