U Shit Flm Merrjep Llaptopi Sony VAIO Core i5 Fu..

Shitet nga: Sony VAIO 18 Shk 19:16 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

320 EUR

Komuna: Ferizaj
Prodhimet : Lap Top/Notebook
Model - Sony Vaio VPC-F11M1E

- Specifications

Sony Vaio VPC-F11M1ENotebook: Sony Vaio VPC-F11M1E (Vaio VPC-F Series)

Processor: Intel® Core™ i5-520M 2.4GHz - Max Turbo Frequency - 2.933 GHz

Graphics Adapter: NVIDIA GeForce GT 330M - 1GB(total available graphics(((4GB))).:)

Display: 16.4 inch, 16:9, 1920x1080 pixels, glossy: yes

Camera : 2 Megapixel

Sound : Stereo Dolby Home Theater v3

Weight... Pesha: 3.1kg

Ram Memory; 6GB DDR3 (((1333MHz))) Maximum Deri 8GB Pranon.

Hard Drive Type Serial ATA 500GB Hard Drive Speed (rpm) 7200

Bateria e Mban Dikun 2 Ore

Optical Drive Type Blu-ray Disc™ Player: BD ROM/ DVD+-RW/+-R DL/RAM

Bluetooth + Wireless 802.11a (2.4GHz), 802.11b (2.4GHz), 802.11g (2.4GHz), 802.11n (2.4GHz or 5GHz), 802.11ac (2.4 and 5GHz), Advantages of 5GHz

Genuine Windows® 7 Home Premium (64-bit)Posedon Dhe CD-ne Origjinale me Product Key Per Format.

Ka Te Instaluara Keto Programe: Nero Burning Rom 2015 Full Licence, CyberLink 11 Power Dvd Full Licence, CCleaner Professional Full Licence. Etj.

Llaptopi Eshte Ne Gjendtje Perfekte Pune Eshte i Bler Ne Zvicerr 1400Frang Para 1 Viti Posedon Adapterin Dhe Qanten Origjinale Te Tij Qmimi Shum Pak i Diskutushem Per Me Shum Info Shiqo Linkun Me Posht...


http://www.notebookcheck.net/Sony-Vaio-VPC-F11M1E.25799.0.html

Ju Lutem Vetem Bleres Serioz Fotot Jan Origjinal Per Me Shum Kontakto Ne Viber, WhatsApp _ Flm Per Mirkuptim Ju Mirpresim.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim