URGJENT Laptopi VAIO Intel Core i7

Shitet nga: Genc 03 Dhj 08:54 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

320 EUR

Komuna: Ferizaj
Prodhimet : Lap Top/Notebook
Specifikat:
Core i7-720QM 1.6GHz (TurboBoost up to 2.8GHz); 3GB DDR3-1333;
500GB HDD
Black / Gray; 16.4-inch 1600 x 900 LCD;
GeForce 310M 512MB;
DVD+/-RW; Win 7

Llaptopi eshte i perdorur dhe ne gjendje te rregullt vetem njeri tast numri 8 nuk i punon kurse ne shkronja punon.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim