laptop acer (500 GB HDD , 4 GB ram

Shitet nga: festonn 14 Tet 23:50 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

220 EUR

Komuna: Ferizaj
Prodhimet : Lap Top/Notebook
shes laptopin acer me performaca shum te mira 500 GB hardiskin dhe 4 GB RAM , e jap me garacionn edhe e kom ble qe 2 muj e kom me garancion edhe un e jap me qat garancion dmth ka garancion nese ka defekt ose diqka munesh permes garancionit me rregullu po ska problemm
shum shpejt punon perfekt
ka edhe kamer ,wifi ,bluetuth,mikrofon
gjindem ne kaqanik po edhe ne fr mundem ta dergoj
press vetem blers serioz mund te bejm edhe me nrrim me telefon te mir galaxy s4,iphon 5 etj.
qmimi i diskutueshem :)
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim