shiten pjes dhe laptopa te ardhur nga jasht

Shitet nga: burim 14 Tet 21:48 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Ferizaj
Prodhimet : Lap Top/Notebook
shiten pjes dhe laptopa te ardhur nga jasht monitora shtepiza dhe te gjith llojet e laptopve ne gjendje te mir
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim