urgjent

Shitet nga: naser 10 Shk 11:54 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

120 EUR

Komuna: Ferizaj
Prodhimet : Lap Top/Notebook
shes laptopin samsung ne gjendje perfekte dhe shum lire 120 euro
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim