4 gb ram/core 2 duo 3.2ghz/ Nvidia gt640 3670 mb..

Shitet nga: Arber 02 Maj 09:29 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

169 EUR

Komuna: Ferizaj
Prodhimet : Tableta
Shitet Kompjuteri ne gjendje perfekte me kto performanca :
4 GB RAM
3.16 GHZ CORE 2 DUO CPU
160 HDD SATA
PLLAKA: ASUS P4FSB-1333
KARTELA GRAFIKE : nvidia GEFORCE GT640 2 gb te dedikume ( chipseten e Nvidias)
+ 1670 mb shared memory , nje dalie Hdmi,Vga dhe Dvi
CD/DVD BURNn
PC KA NJE COOLER PER PLLAKE DHE KA SISTEM QARKULLIMI TE AJRIT SHUME TE MIRE,
WINDOWS 8.1 64 BIT.
Posedon Wireles .
Kontakti permes viber +37745672317 ose ne nr te telefonit, ose permes e-mail i kthej menjehere.
Kompjuteri eshte ne gjendje shume te mire, shume shume i shpejt, mund te perdoret per lojra te ndyshme me high performance, dizajn etj etj.
Kontakti permes e-mail
arbi_sh@hotmail.com
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim