Bej ndrrim me Iphone 5-5s

Shitet nga: Amir 07 Sht 14:37 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

320 EUR

Komuna: Ferizaj
Prodhimet : Tableta
Shes Ipad 2 apple tek modeli esht ber gabim shtypi .ngjyr e bardh ne gjendje teper te rregullt 64Gb arsyeja qe jom te jek jom tu desht me marr ni iphone pres bleres serioz.
Bej ndrrim me iphone 5-5s dhe mund te me kontaktoni vetem ne viber .Ju Faleminderit
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim