Fujitsu Siemens CPU @3.2GHz me 2GB(RAM) dhe 80GB..

Shitet nga: Sokol 27 Shk 17:43 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

70 EUR

Komuna: Ferizaj
Prodhimet : Tableta
Fujitsu Siemens Scaleo P

Processor: @3.2GHz 3.2GHz
Memory(RAM): 2GB
HDD: 80GB

Çmimi vlen vetem per shtepize ndersa per monitorat qe shihen ne foto qmimet jan prej 30E deri 40E.

Shitet prej DIELLI-NET Ferizaj rr.Enver Topalli (afer KEKU-t).
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim