Fujitsu Siemens p5925

Shitet nga: Pc 15 Mar 22:15 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

75 EUR

Komuna: Ferizaj
Prodhimet : Tableta
Shes kompjuterin Fujistsuu ne gjendje shum te mire per momentin jam duke e perdor dhe vet kompjuteri ka keto performanca

PROCESOR : INTEL CORE 2 DUO @2.66ghz 2.67ghz
Ram memorje : 2.50 gB 2 GB E GJYSME DDR 2
GRAFIK 256 MB
Hardisk 80 gb SATA
CD/DWD WRITER
8 USB VENA
etj etj.

Kompjuteri eshte ne gjendje shume te mire asht ardh nga gjermania , arsyeja qe du me shit asht se i kam 2 e du me hjek njanin.

VIBER:+4915786133649
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim