Hp 7plus

Shitet nga: Armend 28 Dhj 03:22 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

150 EUR

Komuna: Ferizaj
Prodhimet : Tableta
Shes hp 7plus esht ne gjendje te rregullt dhe punon shum mir ka wifi dhe i instalohen te gjitha. Per me shum informata kontaktoni ne numrin 049602984 dhe viber +38649602984
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim