I Pad 4 i RI

Shitet nga: Bujari 18 Gsh 09:25 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

230 EUR

Komuna: Ferizaj
Prodhimet : Tableta
Shes i Pad 4 16GB i Ri
Te gjitha jane te reja dhe me foli
Kabllat jane te APPLE Origjinal
Cmimi Fiks 230 EURO
per ndyshe shifeni Foton
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim