Ipad nga ch me icloud dhe ekranin e thym

Shitet nga: mentor 20 Tet 10:02 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

60 EUR

Komuna: Ferizaj
Prodhimet : Tableta
shes ipad i ardhur nga ch punon shum mir vetem iclud e ka edhe ekranin e thyn
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim