Ipad tablet prestigo android

Shitet nga: Almir 26 Sht 22:04 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

80 EUR   120 EUR

Komuna: Ferizaj
Prodhimet : Tableta
mund ti shikoni foto eshte me andorid dhe mund te perdoret sikur edhe nje teelefon mobil vetem se nuk ka sim kartel po what up viber skype e gjithqka muni me instalu ne ket paisje qmimi eshte i diskutueshem
mund te kontaktoni permese postet elektronike
ipad
ajpod
kompjuter
desktop
tablet
etj
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim