KOMPJUTER 3.99 PROCESOR NGA GJERMANIA!

Shitet nga: Mergim 13 Mar 14:43 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

55 EUR

Komuna: Ferizaj
Prodhimet : Tableta
SHES KOMPJUTERIN E ARDHUN NGA GJERMANIA NE GJENDJE SHUME TE MIRE

PERFORMANCA:

RAM MEMORIE 2 GB
HARDDRIVE 160 GB
DVD WRITER
GRAPHICS 128
Nese dikush ka nevoj edhe per monitor ateher e mundsojm edhe at mnyr .

PERFORMANCAT E KOMPJUTERIT MUNDEMI MI NDRYSHU EDHE PERMES DESHIRES SE BLERESIT SI PSH RAM MEMORIEN DHE HARDISKUN.

VIBER +4915786133649
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim