Kompjutera dhe monitora

Shitet nga: agon 06 Shk 08:11 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

225 EUR

Komuna: Ferizaj
Prodhimet : Tableta
shes kompjuter 4 ne gjendje te rregull me ram memory 756 megabaj shes komjuterin 3 shum pak ka defekt edhe dy monitora te trash ne gjendje te rregull jan edhe wifia asht ne gjendje te rregull edhe monitori i holl esht ne rregull vetem adapderi i djeekt asht edhe dy tastjera jan ne rregull edhe radia me sedeja asht ne rregull me bateria edhe radia esht me cedeja dhe munesh me lidhe me komjuter radia asht me zvushnika bashk shkon edhe mausi asht ne gjendje perfekte me juzbi per mashum informata na kontaktoni ne numrin qe shihni ne ekran faleminderit
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim