PSP Sony

Shitet nga: PSP 27 Shk 14:47 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

60 EUR

Komuna: Ferizaj
Prodhimet : Tableta
Shes PSP sony orgjinal shume ruajtur. PSP eshte orgjinal nuk eshte prej atyre falls dhe lidhet edhe me wireless.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim