Samsung Galaxy tab2 10.1

Shitet nga: Tali 01 Jan 00:00 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

140 EUR   170 EUR

Komuna: Ferizaj
Prodhimet : Tableta
Shes Samsung Galaxy tab 2 10.1 / 16 giga plus venin per qip sd card
Asht shum I rujten
Asht pa as ni defekt
I ka dy kamera para dhe mbrapa shum te mira
Asht 100% origjinal
E ka folin ne ekran plus ni fotroll Te likures qe mundeson me mbrojt nga grrithat edhe mundeson me perdor ne tavolin si laptop
Shihi fotot origjinal jan

kontakt ne viber +37744342025
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim