Samsung tab2- 10.1 / 16 gb

Shitet nga: Tali 15 Nën 11:38 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

135 EUR   170 EUR

Komuna: Ferizaj
Prodhimet : Tableta
Shes samsung tab2 asht me 16 giga plus veni. Per sd card
Asht shum I rujten
Asht pa as ni defekt
Ka kamer para dhe mbrapa
Asht origjinal 100% me garanci
E ka folin nekran .plus ni fotroll shum tmir prej likure e cila Te ndihmon me lan ntavolin dhe me punu si me laptop
Shihi fotot origjinal Te tabletit iPad
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim