Shitet Apple iPad - ( pjesë )

Shitet nga: Veton 25 Tet 00:47 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Ferizaj
Prodhimet : Tableta
Shitet apple ipad 1 - per pjese
Osht ne gjendje te rregullt , ka vendin per Sim dhe unlocked , mirepo ekrani nuk i punon komplet dhe duhet nderruar ( punon vetem 1/3 e ekranit, touch i punon !!! ).
Te interesuarit , mund te bejn nje oferte se as vet nuk e dij sa i ka hak :)
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim