Shtëpizë HP 8000 ELITE

Shitet nga: Kujtim 09 Pri 15:40 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

100 EUR

Komuna: Ferizaj
Prodhimet : Tableta
Shes shtëpizën HP&Compaq , modeli 8000 Elite, është e sapo ardhur nga Zvicrra , punon shumë mir, shum shpejt,

Cpu: Pentium (R) Dual-Core E5400 @ 2.70 GHz

Ram: 2 GB DDR2

HDD: 500 GB SATA

Ka të instaluar Windows 7 , ka gjithashtu licencen origjinale të vetën për Windows 7 Proffesional , është shum i ruajtur , dhe punon shumë shpejt,kjo është në foto, çmimi është 100 Euro, ju përshëndes!
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim