Tablet mp man 10 inch

Shitet nga: meti 30 Jan 22:31 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

85 EUR

Komuna: Ferizaj
Prodhimet : Tableta
Shes tabletin mp man 10 inch android i ardhur nga zvicrra ne gjendje perfekte tableti eshte thuajse i ri as nje muaj nuk eshte perdor shifet dhe ne foto i merr te gjitha programet si facebook,viber,lojra etj.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim