Tablet shum i mir bej ndrrim me iphone 4

Shitet nga: Mentor 20 Jan 23:07 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

90 EUR

Komuna: Ferizaj
Prodhimet : Tableta
Eshte shume i mire eshte prej Gjermanise dhe e ndrroj me iphone 4
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim