U SHIT FLMiPad Mini 2 Retina Display 32GB WIFI+Cel

Shitet nga: Besi Th 16 Pri 13:47 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

350 EUR   399 EUR

Komuna: Ferizaj
Prodhimet : Tableta
Shes iPad Mini 2 Retina Display 32 GB me WIFI dhe Cellular (me kartele).
Eshte i perdorur vetem 2 muaj, pa asnje gervishtje, me foli xhami dhe fotroll gome prej se eshte blere. Vjen komplet me paket siq eshte blere.
Shtese-gratis ju vjen edhe fotrolla Smart Cover nga Apple, e lekures e cila kushton 70$ me u ble.
Qmimi fiks.

Shkruani viber +38649780023 nese nuk pergjigjem sepse mund te jem ne pune.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim