iPad

Shitet nga: Veton 11 Gsh 17:58 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

250 EUR

Komuna: Ferizaj
Prodhimet : Tableta
iPad 4 qmimi 250€ Te gjithve Produkte Jan originale Te Importura nga gjermnia dhe Jan shum Te rujshm ose ne viber me thirr
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim