iPad

Shitet nga: Ukshini 11 Gsh 18:07 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

250 EUR

Komuna: Ferizaj
Prodhimet : Tableta
iPad 4 qmimi 250 € Te gjithve Produkte Jan originale Te Importura nga gjermnia dhe Jan shum Te rujshme. Ose ne viber
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim