iPad

Shitet nga: irfa 06 Mar 20:43 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

320 EUR

Komuna: Ferizaj
Prodhimet : Tableta
shitet ipad apple 16 gb i ardhun nga zvicrra i rujshem dhe ne gjendje shum te mir .viber 045688120
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim