iPad 4

Shitet nga: amir 08 Dhj 13:27 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

200 EUR

Komuna: Ferizaj
Prodhimet : Tableta
shes Ipad 4 ngjyr e bardh esht ngjendje teper trregullt esht 64 gb pres bleres serioz serioz dhe siq shihet ne foto nje gervishje e vogel per këtë arsyeton qmimi
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim