iPhone dhe iPad

Shitet nga: Toni 11 Gsh 18:08 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

250 EUR   300 EUR

Komuna: Ferizaj
Prodhimet : Tableta


iPad 4 qmimi 250 €

Te gjithve Produkte Jan originale Te Importura nga gjermnia dhe Jan shum Te rujshme. Ose ne viber
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim