Play Station 2

Shitet nga: Festim 22 Pri 20:32 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

40 EUR

Komuna: Ferizaj
Shes play station 2 ne gjendje te rregullt dhe me te gjitha paisjet . Posedon dy dorëza,
1 memory card, kabllot përcjellëse dhe 11 lojëra. Play station 2 ka ardhur nga zvicrra dhe nuk i lexon CD fallc.

Na kontaktoni edhe ne Facebook : https://www.facebook.com/festim.98
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim