SONY PLAY STATION 2

Shitet nga: Flamur jaha 11 Pri 10:20 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

70 EUR

Komuna: Ferizaj
Shitet sony play station 2
Ne gjendje te rregull me nje dorz nje memorie 8mb
Po ashtu ka dhe dy cd ne gjendje te rregull LOJA (GTA III Edhe THE FAST AND THE FURIOUS)
Ndrrim I munshum me telefon
Te interesurarit mund te paraqiten ne fcb
Flamur jaha
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim