SONY ps4 PLAYSTATION 4

Shitet nga: PS4 31 Jan 11:36 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

420 EUR

Komuna: Ferizaj
Playstation 4 CUH 1215a dhe CUH 1216a 500 GB
i pa perdorur jane 3 LLOJE

1 BATTLEFRONT BUNDLE
2 CALL of DUTY3 BUNDLE
3 UNCHARTED BUNDLE

PS4 ps4
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim