120GB PS3 Multiman me 6 Loje + 2 kontrollera

Shitet nga: Armend 06 Dhj 00:18 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

250 EUR

Komuna: Ferizaj
Shes PS3 me 6 lojera te instaluara:

-FIFA 16
-GRAND THEFT AUTO V
-NBA 2K16
-PRO EVOLUTION SOCCER 2016
-THE LAST OF US
-TOMB RAIDER

2 kontrollera + kablla per mbushje, hdmi dhe av kabell

CMIMI I PADISKUTUSHEM - FIKS

Viber whatsapp - +38649857586
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim