2 PS2

Shitet nga: Skender 12 Shk 20:38 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

70 EUR

Komuna: Ferizaj
shes 2 ps2 , te dyat jan te rujtme mir, jan slim, vetem 1 kushton 40 euro ajo vjen komplet me nje joystick me bluetooth me disa lojra origjinale dhe memory card ,, nuk kane ndonje problem jane ne rregull me funksion
Lojrat:Spiderman,Ratchet And Clank 2 ,Extermination,Lotus Challenge etjj.....

PRES BLERES SERIOZPS2 = 40 Euro

2 PS2 = 70
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim