CD Lojra per XBox

Shitet nga: Blendi 07 Jan 17:09 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

30 EUR

Komuna: Ferizaj
Shes 3 CD lojra per Xbox te ardhura nga Amerika,
1. Dead to Rights eshte e re dhe nuk eshte e hapur e pa perdorur,
2. Snowblind eshte e re dhe nuk eshte e hapur e pa perdorur,
3. Black Hawk Down eshte e perdorur
Qmimi per cope eshte 10 Euro
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim