CD per ps3

Shitet nga: Fatlir Haziri 15 Tet 16:57 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Ferizaj
Shiten Cd per ps3 lojrat mund ti shihni edhe n foto (fifa 14-13 ,gta iv episodes from liberty city ,the sabotur ,pes 2011 ,fifa street dhe fifa street 3 ,binary domian ,call of duty modern warfare 2 ,grand turismo ,nba 07) qmimi me marrveshje numri i tel 045640537 ose 049811634
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim