Filma me Titra Shqip HD DVD (mbi 230 cope) urgjent

Shitet nga: Keni 28 Pri 14:07 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

55 EUR

Komuna: Ferizaj
Shiten dvd Filmat me titra (perkthim) shqip dhe me inqizime shum te mira HD. Jane te gjith filma te njohur dhe shum te shikuar . Te pershtatshem shum per ndonje video club apo vetem per diskografi ne sirtare te ndryshme ... per ata qe jane te interesuar bejme zbritje ...
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim